Autoryzowany przedstawiciel agregatów chłodniczych

HWASUNG THERMO RIVACOLD
Urson Chłodnictwo > Oferta > Agregaty grzewcze Webasto

Agregaty grzewcze Webasto

Ogrzewanie wnętrza pojazdu za pomocą agregatu

Ogrzewanie postojowe suche, znane również jako ogrzewanie powietrzne, to rozwiązanie, dzięki któremu ogrzewanie wnętrza pojazdu staje się znacznie łatwiejsze i nie wymaga od nas uruchamiania silnika. Ogrzewanie takie korzysta bowiem z energii elektrycznej, dzięki której agregat grzewczy ogrzewa powietrze wewnątrz pojazdu. To niezawodny system, który sprawdza się w każdych warunkach.

 

Oferta agregatów grzewczych Webasto

Naszym klientom oferujemy niezawodne i funkcjonalne ogrzewanie Webasto Air Top 2000 stworzone przez czołowego producenta ogrzewania postojowego. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty wybierasz więc najwyższą jakość i niezawodność, które są dostępne są w niskiej, przystępnej cenie. W naszej ofercie znajdują się małe ogrzewacze postojowe, jak i duże  które są urządzeniami o szerokim zastosowaniu. Z powodzeniem mogą zostać bowiem wykorzystane nie tylko w samochodach osobowych, ale również w przypadku samochodów dostawczych, kamperów przyczep kempingowych a nawet w łodziach.

Niezależnie od tego, jaki pojazd chcesz ogrzewać, możesz mieć pewność, że w naszej ofercie znajdziesz odpowiednie urządzenie. 

Oferujemy ogrzewacze postojowe – o mocy od 2 kW do 6 kW