Sprzedaż ciągników, maszyn rolniczych i komunalnych oraz serwis

Jako autoryzowany dealer posiadamy w sprzedaży pełną ofertę traktorów oraz maszyn rolniczych CASE IH.

     W naszej ofercie znajdują się również sprzęt rolniczy: Krukowiak, Pronar, Regent, Zasław, Unia Group, Maschio Gaspardo, Samasz, POM Agustów, Hydramet oraz wielu innych producentów. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, remonty, naprawy. Oferujemy części zamienne Case IH, New Holland, Steyr oraz innych zachodnich producentów.

Działamy na rynku już ponad 30 lat,dzięki wiedzy i bogatemu doświadczeniu zyskują Państwo w naszej firmie silnego i niezawodnego partnera.


Ciągniki CASE IH

Aby odnieść sukces w rolnictwie potrzebujesz maszyn mocnych i zdolnych do pracy w każdym terenie. Potrzebujesz rozwiązań które obniżą spalanie oraz koszty. Dzięki zaawansowanej technologii produkty Case IH pomogą Ci to wszystko osiągnąć

Maszyny rolnicze i osprzęt

Firma URSON oferuje szeroki wybór maszyn rolniczych oraz osprzętu renomowanych producentów polskich i zagranicznych. W sprzedaży znajdą Państwo m.n. pługi, przyczepy, ładowacze, siewniki,  kosiarki, rozsiewacze. Nasi doradcy pomogą Państwu dokonać optymalnego wyboru.

Serwis i części zamienne

Zapewniamy części i naprawy gwarancyjne, pogwarancyjne, remonty i przeglądy ciągników i maszyn rolniczych.
Wysokie kwalifikacje serwisantów oraz samochody serwisowe zapewniają szybką i skuteczną pomoc na miejscu nawet w szczycie prac polowych.

Aktualności

Sklep internetowy

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego gdzie znajdą Państwo oryginalne części jak i akcesoria do ciągników i maszyn rolniczych.

Finansowanie fabryczne

Nasz dział handlowy pomoże znaleźć optymalne finansowanie. Dzięki elastycznej ofercie CNHI Industrial Capital możemy zaoferować kredyt lub leasing o takich parametrach, które będą Ci odpowiadały. 

URSON – ponad 30 lat tradycji

dowiedz się więcej

Od 1990 roku zaopatrujemy rolników w sprzęt i części zamienne.

Od wielu lat jesteśmy autoryzowanym dilerem marki CASE IH .

W naszej ofercie znajdziecie także Państwu pełny wybór maszyn rolniczych i komunalnych znanych producentów polskich i zagranicznych jak: Krukowiak ,Pronar, Zasław, Unia Group, Maschio Gaspardo, Samasz.

Prowadzimy także serwis i sprzedaż części zamiennych do wszystkich typów maszyn  i ciągników. Dysponujemy serwisowym zespołem mechaników o bardzo wysokich kwalifikacjach. 

Zapewniamy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, remonty maszyn, urządzeń i podzespołów, wyceny, kapitalne remonty silników,  naprawy automatyki, hydrauliki oraz instalacji elektrycznej, montaż i wulkanizację opon.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą,  którą w całości przedstawiliśmy na naszej stronie internetowej. W razie dodatkowych pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.