Autoryzowany przedstawiciel agregatów chłodniczych

HWASUNG THERMO RIVACOLD

Sprzedaż i serwis agregatów
HWASUNG THERMO

Izolacje izotermiczne
i chłodnie

Agregaty grzewcze
Webasto

Naprawa i serwis
agregatów transportowych

Urson Chłodnictwo Transportowe i Klimatyzacja Autoryzowany przedstawiciel agregatów chłodniczych HWASUNG THERMO

Od 30 lat znakiem rozpoznawczym naszej firmy jest profesjonalizm w obsłudze i serwisie maszyn rolniczych i budowlanych. Coraz częściej mają one rozbudowane układy chłodnicze i klimatyzacyjne. Dlatego, odpowiadając na aktualne wyzwania rynku, stworzyliśmy nowy dział spersonalizowany na potrzeby obsługi transportu chłodniczego i klimatyzacyjnego. Nasza oferta skierowana jest do dotychczasowych klientów, a także do transportu chłodniczego.

Naprawa i serwis agregatów transportowych

Oferujemy kompleksową naprawę i serwis agregatów chłodniczych, wszystkich wiodących producentów.

Sprzedaż agregatów HWASUNG THERMO

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy Hwasung Thermo produkującej agregaty chłodnicze do samochodów dostawczych oraz ciężarowych o dużej wydajności chłodzenia.

Rejestratory Temperatury

Oferujemy rejestratory przeznaczone do monitorowania temperatury podczas transportu towarów i ich magazynowania w chłodniach samochodowych, kontenerach i przechowalniach produktów.

Agregaty grzewcze Webasto

Naszym klientom oferujemy niezawodne i funkcjonalne ogrzewanie Webasto stworzone przez czołowego producenta ogrzewania postojowego.

Izolacje i mroźnie

Produkt posiada Świadectwo Jakości Zdrowotnej wydane przez Państwowy Zakład Higieny, dzięki któremu możliwy jest transport artykułów spożywczych, medycznych i przemysłowych.

Prowadzimy serwis specjalizujący się w naprawie najpopularniejszych markach agregatów chłodniczych: